Vysoké školy Ústí nad Labem

Vyhledáno 8 záznamů v databázi vysokých škol.

Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta pedagogická
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta pedagogická, Ředitel/ka: Doc.PhDr. Zdeněk Radvanovský, CSc.
pf.ujep.cz/ České mládeže 360, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta soc.ekonomická
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta soc.ekonomická, Ředitel/ka: Prof.Ing. Zdeněk Pavlík, DrCS.
fse.ujep.cz Moskevská 1533, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta umění a designu
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta umění a designu, Ředitel/ka: Ak.malíř Doc. Vladimír Švec
fuud.ujep.cz Velká hradební 13, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta výrobních technologií a managemetu, Ředitel/ka: Doc.Dr.Ing. František Holešovský
utrv.ujep.cz Na Okraji 1001, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta živ.prostředí
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Fakulta živ.prostředí, Ředitel/ka: Doc.Ing. Josef Seják, CSc.
fzp.ujep.cz Králova výšina 3132, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Filozofická fakulta
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Filozofická fakulta, Ředitel/ka: PhDr. Michaela Hrubá, Ph.D.
uhs.ujep.cz České mládeže 360, Ústí nad Labem +
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Přírodovědecká fakulta
Univerzita J.E.Purkyně Ústí nad Labem - Přírodovědecká fakulta, Ředitel/ka: Doc.RNDr. Stanislav Novák, CSc.
sci.ujep.cz České mládeže 360, Ústí nad Labem +
Vysoká škola ekonomie a managementu s.r.o.
Vysoká škola ekonomie a managementu s.r.o., Ředitel/ka: Jan Kadeřábek
www.vsem.cz Národního odboje 766, Ústí nad Labem +

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/domeny/cz-vysoka-skola.cz/web/subdomeny/www/scripts/paging.php on line 5